Önümüzdeki Günlere Dikkat....Jüpiter Uyarıyor

Önümüzdeki Günlere Dikkat....Jüpiter Uyarıyor

Bu ay herşey istediğiniz gibi gitmemiş olabilir. Temmuz ayını yarıladık bile. Peki önümüzdeki günler bize ne getirecek. İşte sizler için Temmuz ayının kalanında gerçekleşecek olan astrolojik olaylar. Bu tarihlerde yaptığımız uyarılara dikkat edersiniz daha dengeli gidebilirsiniz.14 Temmuz’da Merkür Jüpiter altmışlık açısı meydana geliyor. Bugün konuşmalarda neşe, heyecan ve coşkunun kendini hissettirdiğini görebilir, zihinsel olarak üstün bir performans sergileyerek iletişim alanında başarılı olabiliriz. 17 Temmuz’da meydana gelen Venüs Neptün kare açısı ikili ve sosyal ilişkilerde dikkatli olmamız gerektiğini, gerçek dışı bilgilerin bizi yanıltabileceğini ve hayal kırıklığı yaşatabileceğini gösteriyor.


Önümüzdeki Günlere Dikkat....Jüpiter Uyarıyor

18 Temmuz’da Mars Uranüs kare açısı meydana geliyor. Harekete geçerken sabırsız olmak ve isyankar tavırlar sergilemek işleri zorlaştırabilir. Ani değişimler karşısında enerjimizi doğru ve verimli kullanmaya çalışmakta yarar var.

Aynı gün akşam saatlerinde meydana gelen Venüs Jüpiter üçgen açısının olumlu etkilerini ilişkilerimize yansıtabilir, bize değer katan ve yücelten beraberlikler kurma şansı bulabiliriz.

19 Temmuz’da Merkür Satürn üçgen açısı meydana geliyor. Planlı ve mantıklı olabilir, kararlarımıza güvenebilir ve sorumluluklarımızı gerektiği gibi yerine getirebiliriz.

20 Temmuz’da Mars Aslan burcuna geçiyor. Bu dönem coşku ve heyecanla harekete geçebilir, özgüven ve cesaretle girişimlerde bulunabilir, tanınma, güçlü olma ve yönetme isteğiyle ön plana çıkabiliriz.

21 Temmuz’da Güneş Uranüs kare açısı meydana geliyor. Beklenmedik olaylar ani yön değişikliklerine neden olabilir. Farklı, özgür ve yenilikçi yanımızı ortaya koyarken ve bağlarımızdan kurtulmak isterken gerilim yaşayabiliriz. 

22 Temmuz saat 18.03 de Güneş Aslan burcuna geçiyor. Bu dönem gurur ve egonun ön plana çıkacağını, itibar, güç kazanma ve yönetme isteğinin artacağını, cömertlikle birlikte gösteriş ve lüksün de önem kazanacağını söyleyebiliriz.

23 Temmuz saat 12.46 da 0 derece Aslan burcunda Yeniay doğuyor. Aslan burcunun enerjisiyle başlatacağımız işlerde daha özgüvenli ve cesaretli olabilir, yönetim becerimizi ve yaratıcılığımızı ortaya koyabilir, tanınma ve itibar getirecek işlere girişebiliriz.

24 Temmuz’da Venüs Satürn karşıt açısı ile Merkür Uranüs üçgen açısı meydana geliyor. İlişkilerle ilgili konularda baskı hissedebilir, engelleri aşmak ve sorunlarla mücadele etmek zorunda kalabiliriz.  Ancak, daha farklı düşünüp değişik bakış açıları geliştirebilir ve yeni fikirlerle yön değişikliğine gidebiliriz.

27 Temmuz’da Güneş Mars kavuşumu meydana geliyor. Beğenilme ve takdir edilme arzusuyla girişimci ve rekabetçi yönümüzü ortaya çıkarabilir, enerjimizi verimli bir şekilde kullanarak güçlü bir irade sergileyebiliriz.

30 Temmuz’da Venüs Uranüs altmışlık açısı meydana geliyor. İlişkilerimize farklı duygularla yaklaşabilir, yenilik ve değişim getirecek beklenmedik gelişmeler ve heyecanlar yaşayabiliriz.

31 Temmuz’da Venüs Yengeç burcuna geçiyor. Bu dönem sosyal alanda ve ikili ilişkilerde duygusal güvence ve sadakat arayışının ön plana çıktığını, koruyup kollama ve yuva kurma isteğinin arttığını görebiliriz.

loading...


Etiketler: astroloj astroloji fal bak falcı temmuz burç yorum ağustos burç yorum 14 temmuz merkür astrolog yaşam koçu kaderi belirleme

BU YAZIYI PAYLAŞ

BENZER YAZILAR

Koç Burcu Günlük Yorum 26 Kasım

Koç Burcu Günlük Yorum 26 Kasım Devamı

Yengeç Burcu Ocak Ayı Yorumu

Ocak Ayı Yengeçler için nasıl geçecek? Devamı

Koç Burcu Günlük Yorum 27 Kasım Cuma

Koç Burcu Günlük Yorum 27 Kasım Cuma Devamı


YORUMLAR (0) Onay Bekleyen (0)

Bu yazıya ait yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın.

YORUM YAZ

guvenlik

Editörün Seçtikleri

Doğum Çatlaklarını Nasıl Önleyebiliriz?

Doğuma kadar olan süreçte derinin gittikçe gerilme...


Harun Kolçak Hayatını Kaybetti

Bir süredir prostat kanseri tedavisi gören ünlü şa...


Arabanın vurup kaçtığı hayvanın içinden bir el dışarıya uzandı...

Arabanın vurup kaçtığı hayvanın içinden bir el dış...


Bize Yılda Yarım Kilo Böcek Yediriyorlar !

Uzmanlar işlenmiş gıdalarla yılda 500 gram böcek y...


Sıvı Sabunlardaki Gizli Tehlike! Dünya Genelinde Yasaklanıyor

Pek çoğumuz antibakteriyel sıvı sabunların daha h...


Bumerang - Yazarkafe
Site Hakkında

Biz kadınlar ve yaşadıklarımız. Bu olgu bizi kadınlara yönelik bir blog hazırlmaya itti. Kadınların yaşamlarının her noktasında ihtiyaç duyabilecekleri püf noktaların birleştiği bir platform olsun istedik ve başladık çalışmaya. Sitemizde ekli olan tüm makaleler bilgi amaçlıdır. Denemek tamamen kullanıcıyı ilgilendirir ve deneme sonucunda oluşabilecek hiç bir zarardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Copyright © 2015 | Kadınlar,Diyet,Obozite ve Sağlıklı Yaşam Makaleleri İle Bilgilendirmede Bulunan Sitemizin Tüm Hakları Saklıdır. Hiçbir içeriğimiz izinsiz kopyalanamaz - www.kadinve.com