Günün Bize Fısıldadıkları 29.11.2015

Günün Bize Fısıldadıkları 29.11.2015

Günün Bize Fısıldadıkları 29 Kasım Pazar


Günün Bize Fısıldadıkları 29.11.2015

GÜNÜN BİZE FISILDADIKLARI-29.11.2015 Pazar

YENGEÇ BURCUNDA İLERLEYEN AY, SAAT 14.45’TEN İTİBAREN BOŞLUKTA OLACAK. GÜNEŞ-NEPTÜN KARESİ KESKİNLEŞİYOR. BELİRSİZ, TANIMLANAMAYAN, ERKEK FİGÜRLERLE İLGİLİ GİZEMLİ KONULAR ORTAYA ÇIKABİLİR. DETAYLAR AŞAĞIDA.

Ay Yengeç burcunda ilerliyor, gün içinde kendimizi içe dönük, duygusal ve kırılgan, depresif ve geçmişe takılı hissedebiliriz. Kabuğumuza çekilmek ve evde, ailemizle zaman geçirmek isteyebiliriz , rasyonel kararlar almaktansa, duygusal kararlar verebiliriz. Ayrıca iştah açıklığı getireceği için ağır yemeklerden, tatlı ve yoğun karbonhidrattan uzak durmakta fayda var. Ay saat 14.45’ten itibaren boşlukta olacak. Önemli işlerimiz, projelerimiz varsa günün ilk yarısında halletmeliyiz. Çünkü ilk defa ay boşluktayken başladığımız işlerimiz sekteye uğrar, istediğimiz gibi gitmez, sorunlar ve kesintilerle karşılaşırız. Öğleden sonra ise daha önemsiz veya günlük işlerimizle, daha önce başladığımız ama tamamlayamadığımız işlerimizle ilgilenebiliriz.

Gün içinde Ay-Uranüs-Venüs arasında zorlayıcı açı kalıbı oluşacak. Gün içinde bazı krizlerle karşılaşabiliriz, ikili ilişkiler ve parasal konularla ilgili zorlayıcı bir görünümdür. Planlarımız bizim elimizde olmadan değişebilir, agresyon ve çatışmalar yükselebilir, kişiler daha ziyade kendini düşünmekten ötürü karşı tarafın duygularına kayıtsız kalabilirler veya özgürleşme ihtiyacı ağır basacağı için ilişkilerde çözülmeler yaşanabilir. Hayatımızdaki kadın figürler, yaşadığımız alan/evimiz, aile büyükleri ve psikolojik rahatsızlıklar ile ilgili hususlar için de zorlayıcı bir görünümdür. İlk defa bugün başlanılan işler ve ilişkiler çok hızlı ilerleyecek fakat sonuca ulaşmak, devamlılığı sağlamak, tatmin duygusu zorlaşacaktır. Özellikle aile ve kadın figürlerle olan ilişkilerimizde bizi ruhsal açıdan zorlayacak durumlar ve sevgi alış-verişimizde sorunlar oluşabilir. Kendimizi bir miktar depresif ve karanlık hissedebiliriz. İkili ilişkilerimiz ve parasal konularımızla ilgili bazı zorlayıcı etkiler getirebilir, geçmişte bıraktığımız sorunların yeniden gündeme gelmesi, depresif etkiler almak ve sorunlu giden ilişkilerin çıkmaza girmesi anlamında sorunlar getirebilir. Parasal kayıplara karşı da dikkatli olmalıyız.

Güneş-Neptün karesi keskinleşiyor ve 1 hafta boyunca etkin olacak. Tüm hafta boyunca kendimizi belirsiz, ismini tam koyamadığımız, tanımlayamadığımız olayların içinde bulabiliriz. Tembellik ve gerçeklerden kaçma isteği hissedebiliriz. Bize aktarılan olaylar veya bizim gördüklerimiz net olmayabilir, kariyer hayatımızda zorlanmalı, hayal kırıklıkları yaşanabilirken, sağlık konusunda teşhis konması zor olan rahatsızlıklar gündeme gelebilir. Bu hafta kendimizle ilgili net kararlar alınmasını tavsiye etmiyorum. Zira kare açı geçtikten sonra düşündüğümüz konuların aslında farklı olduğunu anlayıp hayal kırıklıkları yaşayabiliriz.

Sevgi ve barış dolu günler dilerim 

Pınar GÜRÇAY

Facebook: Astrolog Pınar Gürçay

Twitter: @pinargurcay

Instagram: pinar.gurcay

Eposta: pgurcay@yahoo.com

loading...


Etiketler: astroloji burç yorumları burç yorum 29 kasım pazar 29.11.2015 burç yorum fal bak astrolojiücretsiz burç

BU YAZIYI PAYLAŞ
Önceki Yazı

BENZER YAZILAR

Akrep Burcu Günlük Yorum 20.11.2015

Akrep Burcu Günlük Yorum 20.11.2015 Devamı

23 Kasım 2015 Pazartesi BAŞAK Burç Yorumu

23 Kasım 2015 Pazartesi BAŞAK Burç Yorumu Devamı

GÜNÜN BİZE FISILDADIKLARI-22.12.2015 Salı

Bugün bizi neler bekliyor? Astrolog Pınar Gürçay yazdı Devamı


YORUMLAR (0) Onay Bekleyen (0)

Bu yazıya ait yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın.

YORUM YAZ

guvenlik

Editörün Seçtikleri

Doğum Çatlaklarını Nasıl Önleyebiliriz?

Doğuma kadar olan süreçte derinin gittikçe gerilme...


Harun Kolçak Hayatını Kaybetti

Bir süredir prostat kanseri tedavisi gören ünlü şa...


Arabanın vurup kaçtığı hayvanın içinden bir el dışarıya uzandı...

Arabanın vurup kaçtığı hayvanın içinden bir el dış...


Bize Yılda Yarım Kilo Böcek Yediriyorlar !

Uzmanlar işlenmiş gıdalarla yılda 500 gram böcek y...


Sıvı Sabunlardaki Gizli Tehlike! Dünya Genelinde Yasaklanıyor

Pek çoğumuz antibakteriyel sıvı sabunların daha h...


Bumerang - Yazarkafe
Site Hakkında

Biz kadınlar ve yaşadıklarımız. Bu olgu bizi kadınlara yönelik bir blog hazırlmaya itti. Kadınların yaşamlarının her noktasında ihtiyaç duyabilecekleri püf noktaların birleştiği bir platform olsun istedik ve başladık çalışmaya. Sitemizde ekli olan tüm makaleler bilgi amaçlıdır. Denemek tamamen kullanıcıyı ilgilendirir ve deneme sonucunda oluşabilecek hiç bir zarardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Copyright © 2015 | Kadınlar,Diyet,Obozite ve Sağlıklı Yaşam Makaleleri İle Bilgilendirmede Bulunan Sitemizin Tüm Hakları Saklıdır. Hiçbir içeriğimiz izinsiz kopyalanamaz - www.kadinve.com