GÜNÜN BİZE FISILDADIKLARI-23.12.2015 Çarş.

GÜNÜN BİZE FISILDADIKLARI-23.12.2015 Çarş.

BUGÜN SAĞLIKLI KARAR ALMAK ZORLAŞACAK. ZİHNİMİZ KARIŞIK, ZİHİNSEL KONSANTRASYONU SAĞLAMAK GÜÇ. AKŞAM SAATLERİNDE İSE DUYGUSAL ZORLANMA VE DEPRESİF HİSLER YAŞANABİLİR. DETAYLAR AŞAĞIDA.


GÜNÜN BİZE FISILDADIKLARI-23.12.2015 Çarş.

Bugün Ay İkizler burcundayken, yazışmalarımız, gelen-giden mesajlar, telefon trafiğimiz, yazılı-sözlü tüm iletişimimiz, sınavlarımız, zihinsel alışverişimiz, düşünsel faaliyetlerimiz yoğun olur, kardeşlerimizle ve yakın akrabalarımızla bir arada olabiliriz.

Ay-Neptün arasındaki kare açı nedeniyle zihnimiz karışık ve bulanık, gördüğümüz rüyaların etkisinde uyanmış olabiliriz. Konsantrasyon gücümüz ve gerçekleri görme, olayları değerlendirme yönümüz zayıf bugün, net değiliz. Kendimize bir hayal dünyası yaratıp, hayatın zor gelen yönlerine karşı kendimizi zayıf ve güçsüz hissedebiliriz, hayal kırıklıkları, belirsizlikler, her şeyi bırakıp kaçıp gitme, her şeyden uzaklaşarak yalnız kalma isteğimiz yoğun olur. Alkol tüketiminde de dikkatli olunması gerekir.

Saat 21.45’te gerçekleşecek Ay ve Satürn arasındaki karşıtlık nedeniyle kariyer hayatımız, aile, evimiz, aile büyüklerimiz ve otorite figürü olan kişilerden yana zorlanmalar, hayal kırıklıkları, gecikmeler, yazışmalarımız ve evrak işlerimizde engellemeler yaşayabiliriz. Bununla birlikte daha önce zihnimizde planladığımız, oluşturduğumuz yazılar, eğitim konuları, seyahatler, iletişime yönelik, hayatımızda kalıcı olmasını istediğimiz işlerimizle ilgili harekete geçebiliriz.

Sevgi ve barış dolu günler dilerim 

Sevgilerimle,

Pınar GÜRÇAY

loading...


Etiketler: günlük burç oku burç yorumları astroloji astrolog burçlar 23 aralık burç yorum

BU YAZIYI PAYLAŞ

BENZER YAZILAR

Günlük Burç Yorumu 29 Aralık Salı

Günlük Burç Yorumu 29 Aralık Salı...Gün neler getirecek?İşte detaylar Devamı

22 Kasım 2015 Pazar TERAZİ Burcu Yorumu

22 Kasım 2015 Pazar TERAZİ Burcu Yorumu Devamı

Boğa Burcuna Yakışır Övgüler

Boğa Burcuna Yakışır Övgüler Devamı


YORUMLAR (0) Onay Bekleyen (0)

Bu yazıya ait yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın.

YORUM YAZ

guvenlik

Editörün Seçtikleri

Doğum Çatlaklarını Nasıl Önleyebiliriz?

Doğuma kadar olan süreçte derinin gittikçe gerilme...


Harun Kolçak Hayatını Kaybetti

Bir süredir prostat kanseri tedavisi gören ünlü şa...


Arabanın vurup kaçtığı hayvanın içinden bir el dışarıya uzandı...

Arabanın vurup kaçtığı hayvanın içinden bir el dış...


Bize Yılda Yarım Kilo Böcek Yediriyorlar !

Uzmanlar işlenmiş gıdalarla yılda 500 gram böcek y...


Sıvı Sabunlardaki Gizli Tehlike! Dünya Genelinde Yasaklanıyor

Pek çoğumuz antibakteriyel sıvı sabunların daha h...


Bumerang - Yazarkafe
Site Hakkında

Biz kadınlar ve yaşadıklarımız. Bu olgu bizi kadınlara yönelik bir blog hazırlmaya itti. Kadınların yaşamlarının her noktasında ihtiyaç duyabilecekleri püf noktaların birleştiği bir platform olsun istedik ve başladık çalışmaya. Sitemizde ekli olan tüm makaleler bilgi amaçlıdır. Denemek tamamen kullanıcıyı ilgilendirir ve deneme sonucunda oluşabilecek hiç bir zarardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Copyright © 2015 | Kadınlar,Diyet,Obozite ve Sağlıklı Yaşam Makaleleri İle Bilgilendirmede Bulunan Sitemizin Tüm Hakları Saklıdır. Hiçbir içeriğimiz izinsiz kopyalanamaz - www.kadinve.com