2016 Aralık Ayı Burç Yorumları

2016 Aralık Ayı Burç Yorumları

2016'nın son ayında bizleri ne gibi durumlar bekliyor ayrıntılı bir şekilde öğrenmek isterseniz işte tüm burçlar için aralık ayı yorumları sizlerle.


2016 Aralık Ayı Burç Yorumları

Kış mevsiminin ilk ayına giriyoruz… Aralık ayına burçlar nasıl girecek? Hangi burç gezegenlerden ve yıldızlardan nasıl etkilenecek? Koç, boğa, ikizler, yengeç, aslan, başak, terazi, akrep, yay, oğlak, kova ve balık burçlarının Aralık 2016 burç yorumlarını sizler için araştırdık. 2016 yılının Aralık ayında tüm burçların Burç Yorumları şöyle:

Aralık ayında Gökyüzü hareketleri

1 Aralık Güneş Neptün ile kare açı oluşturuyor.

5 Aralıkta Ay en öte konumunda olacak.

7 Aralık 2016 tarihinde Ay ilkdördün evresinde ilkdördün evresinde,

14 Aralık’ta İkizler Burcunda Dolunay gerçekleşecek.

19 Aralıkta Merkür retrosu (gerileme hareketi) başlıyor. (Merkür gerilemesi 8 Ocak 2017’ye kadar devam edecek.)

21 Aralık’ta Ay sondördün evresine giriyor. 21 Aralık’ta Ay en yakın konumda olacak.

21 Aralık’ta Güneş Oğlak Burcuna geçiyor.

21 Aralık Kış gündönümü (en kısa gündüz, en uzun gece)

29 Aralık’ta Uranüs ileri hareketine başlıyor.

29 Aralık’ta Oğlak Burcunda Yeniay görülecek.

Aralık Ayı Koç burcu yorumu

Koçlar Aralık ayını fırsata çevirebilirsiniz. Sizin için şans, kariyer dolu bir Ayı müjdeleyelim. 29 Aralıkta Oğlak burcunda görülen Yeni Ay sizin için iş ve kariyer demek. Ancak bu dönemler özellikle finansal yatırımlarınızda sakin adımlarla ilerlemenizi öneririz. Risk almak için uygun bir dönem değil. Bu ay sizin için risk değil fırsat ayı… Bu ay ayrıca Sevgili Koçlar sosyal ilişkilerinizde de popülaritede zirve yaşayacaksınız. Özel davetler, iş yemekleri, arkadaş toplantıları sizi bekilyor. Ancak dediğimiz gibi harcamalara dikkat etmeyi unutmayın. Evli olan Koçlar’ın aile ilişkileri daha da güçlenebileceği bir döneme giriyor. Bekar Koçlar için ise aşk göz kırpıyor. 14 Aralık Dolunay’ı size güçlü iletişim kuracağınız alanlar vaat ediyor.

***

Sevgili Koçlar bu ay özellikle gezegenlerin hareketleri ve Ay’ın konumu göz alıdığında finansal konularda dikkatli olmanız gerektiğini belirterek başlayalım söze. Biraz müsrifliğiniz üstünüzde bu aralar ama sakin olun ve alışverişe çıkmadan önce mutlaka doğru bir planlama yapın deriz. Beklediğiniz ödemeleri ise Dolunay’ın bekliyor. Özellikle erkek Koçlar bu ay karşı cinse karşı ilişkilerinizde dikkatli olmalısınız, aile içi sıkıntılar yaşamanız olası. Bu aralar çekiciliğiniz üstünüzde. Kariyerinizde yurt dışı seyahatler olabilir. Bu ay sizin için aşk, macera ve para demek…

Aralık Ayı Boğa burcu yorumu

Sevgili Boğalar sıkıntı bulutları dağılıyor. Özellikle son dönemlerde yaşadığınız aile içi huzursuzluklarınız bu Ay dinginleşmeye başlayacak. Dolunay ile birlikte para akışının hızlanacağını ve bir takım yatırımlara hazır hale geleceğinizi belirtmek isteriz. Bu dönem özellikle hukuki ilişkilerinizde ve eğitim hayatınızda olumlu sinyaller vaat ediyor. Bu ay sizin sosyal anlamda şifa bulma ayınız diyebiliriz. İçsel hesaplaşmalar yapacağınız Aralık ayında parasal olarak da rahatlayacağınız için iş ve kariyerinize de yansıyacak olumlu çıkışlara hazır olun.

***

Sevgili Boğalar biraz fevri davranışlarınıza gem vurup bu ay alınganlık ve kapris yapmaktan vazgeçmelisiniz. Riskli bir döneme girdiğinizi ve tepkilerinizde dikkatli olmanızı öneriyoruz. Bu durum hem özel hem de iş-kariyer fırsatlarınızı değerlendirmeniz noktasında büyük önem arz ediyor. Yeni ortaklıklar ve yeni projeler oluşabilir. Boğa burcunda gelişen Dolunay maddi açıdan refaha ereceğinizi müjdeliyor. Bu dönem miras, prim gibi bir sebeple toplu bir para elinize geçebilir. Özellikle kariyer planlarınızı saklı tutmanızda ve pratiğe geçirmeden duyurmamanızda yarar var. Aşk hayatınızda ise durağan bir dönemdesiniz.

Aralık Ayı İkizler burcu yorumu

Ah duygusal İkizler yine duygu dolu bir ay sizi bekliyor. Özellikle 14 Aralık’ta İkizler burcunda oluşacak Yeni Ay ilişkilerdeki beklentilerinizin daha da yukarı taşınmasına sebep olacak. Ancak bu ay ilişkide olduğunuz kişilerle aranızda yeni anlaşmalar, ortak çalışmalar başlayacağını ve başarılı sonuçlar elde edeceğinizi müjdeleyebiliriz. Dolunay size bu konuda destek verecek. Siz her türlü duygusal gel gitlere rağmen Aralık ayında her zamankinden daha kararlı bir tavır takınabilirsiniz. İçsel dinginlik için kendinizi dinlemeniz şart. Bu ay sanatsal faaliyetlere de katılabilirsiniz. Sağlık sıkıntıları görülmüyor.

***

Sevgili hassas İkizler… Üzüntülerinizin size esir etmesine izin vermeyin. Ayın ilk yarısında inzivaya çekilmeniz gerekebilir belki de bu ruhunuzun arınması için bir fırsat olabilir. Boğa burcunda 14 Kasım tarihinde gerçekleşecek dolunay ile birlikte biraz daha işinize odaklanmanızı öneriyoruz. Ayın ikinci yarısında özellikle 18 Kasım’daki Merkür-Neptün kare açısıyla birlikte ayın başındaki kara bulutlar dağılacak ve hedeflere odaklanarak olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. İletişim ve sosyal ilişkilerde ise yine çok başarılı olacaksınız. Aile üyelerinizin sağlığıyla ilgilenmeli ve evinize daha çok vakit ayırmalısınız.

Aralık Ayı Yengeç burcu yorumu

İşkolik Yengeçler için yine koşturmalarla dolu bir Aralık ayı geldi çattı diyebiliriz. Yay burcunda oluşacak gezegen toplaşması sizin özellikle çalışma hayatınızda yorucu ancak verimli bir döneme gireceğinizi haber veriyor. Kariyer girişimleriniz bu ay meyvesini verecek gibi görülüyor. 14 Aralık İkizler burcunda gerçekleşecek dolunay size güzel gelişmeler fısıldıyor. Bilinçaltınızı açığa çıkarma vakti de geldi artık.

***

Ayın ilk günü gerçekeşecek olan Güneş Neptün açısı hemen hemen tüm burçların içine kapanık, inzivaya çekileceği bir dönemi tetiklerken duygusal yengeçlerin bundan uzak durması mümkün mü? Sevgili Yengeçler, siz de duygu ve düşüncelerinizi netleştirmek için kendi içinize bir yolculuk edeceğiniz döneme giriyorsunuz. Boğa burcunda gelişecek Dolunay’ın olumlu etkisi ile siz de olumlu ve başarılı bir döneme geçiş yapacak yeni iş ve kariyer fırsatları ile karşılaşacaksınız. Kasımın ikinci yarısında ise özellikle iş konusunda bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. 20 Kasımdaki Neptün düz hareketi ile ruh eşinizi bulacağınız ve manevi bir yükselme yaşayacağınız sürece giriyorsunuz. Güneş’in Yay burcuna girmesi ile de iş hayatınızda olumlu gelişmeler yaşarken; duygusal kırılma noktaları da yaşayabilirsiniz. Yeni anlaşmalar ve imzalar gündeme gelebilir. Mide ve sindirim sorunlarına dikkat!

Aralık Ayı Aslan burcu yorumu

Lider Aslanlar Aralık ayında deyim yerindeyse kükreyecek…. Aslanlar bu ay özellikle iş yaşamında ve evliliklerinde inatçı tavırlarını sürdürmeye devam edecek. Bu dönem sizin ısrar ve inadınızın asıl sebebinin ise içinde bulunacağınız hassaslık olduğunu belirtelim (her ne kadar göstermek istemeseniz de). İş hayatında umduğunuz gelişmeler için ise 14 Aralık’a kadar beklemeniz gerekiyor. Dolunay size de güzel şeyler söyleyecek. Bu aralar hobilerinize ve spora eğilmeniz, ruh dinginliğinizi kazanma ve özellikle kalp ile ilgili rahatsızlıkların önlenmesi açısından size yardımcı olacaktır.

***

Sevgili Aslanlar ayın ilk günlerinde gerek iş, gerekse duygusal anlamda tam bir bomba gibisiniz. Her an patlamaya hazırsınız. Ayın ilk on gününde atacağınız her adımda sükunete davet ediyoruz sizi. Daha sakin, daha temkinli davranmalısınız. Bu ayın ikinci yarısında aşk alev alev size koşuyor olacak. Evli Aslanlar için ise aile içinde tam bir sevgi yumağı olacakları dönemi müjdeleyebiliriz. Bekar Aslanlar ise ayın son on günüde özlediği aşka kavuşabilir. İş ile ilgili de zihinsel anlamda daha hazır olacağınız ve bilgi, deneyimlerinizi gösterebileceğiniz bir Kasım ayı sizi bekliyor. 13-15 Kasım tarihlerinde ise sağlığınızla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.

Aralık Ayı Başak burcu yorumu

Hak ettiği yere hale gelmemiş olan Başaklar için tek önerimiz var: çalışın, çalışın ve daha sıkı çalışın! Özellikle ayın ilk haftasında iş ve para akışı için normalin üstünde çaba sarfetmeniz gerekebilir. Bu Aralık ayı sizin için sürprizlere gebe… Dolunay ile birlikte aylar öncesinden planladığınız ve askıya alınan projeler yeniden gündeme gelebilir, işte size fırsat! Ancak iş temposuna kapılıp da sağlığınızı ihmal etmeyin, beslenmeye dikkat etmenizi ve kendinize küçük de olsa zaman dilimleri ayırmanızı salık veriyoruz.

***

Sevgili Başak burçları bu ayı sizin için iki kelime ile özetleyebiliriz: Ev ve aile… Ay boyunca evinizle ilgili tadilatlar, onarımlar yapacağınız gibi aile ve akraba ilişkilere de azami önem veriyorsunuz. Devlet kapısıyla ilgili bir konuda yaşamış olduğunuz bir konu varsa bu ayın sonuna kadar çözüme ulaşabilirsiniz. Manevi açıdan kendinizi yenilemek için verimli bir dönemdesiniz. Yine Başakların o ince eleyip, sık dokuyan detaycığılına takılmazsanız işlerinizin tıkır tıkır da yürüyeceğini belirtelim. Para ve aşk konusunda çok verimli bir dönem değil ancak sıkıntı bulutları da dağılıyor.

Aralık Ayı Terazi burcu yorumu

Tam da Teraziler için uygun bir Aralık ayı… Yine bol sohbetler, bol geziler, sosyal ortamlar sizi bekliyor. Ancak sizin bu ay ilgi odağınız her nedense eviniz olacak gibi görülüyor. Bu kadar yoğunluk arasında size bir de gizli aşk ilişkilerine olan heveslerinizde dikkatli olmanızı öneriyoruz. Bu aralar özellikle spor ve sanat ile ilgilenmeniz rahatlamanızı sağlayacaktır. Kitap yazma projenizi hayata geçirme vakti geldi… Depresyon konularına dikkat! Pozitif bakış açısına önem verin.

***

Sevgili Teraziler sonunda parasal sıkıntılarınız bitiyor. Artık ay sonunu denkleştirme sıkıntılarınızın sonuna geldiniz. Son dönemlerde iletişim konularında yaşanılan sıkıntılar da bu süreçte olumlu gelişmelere gebe. Boğa burcunda oluşan Dolunay iletişim konusunda sizi yoğun bir döneme sokacak. Yeni kişilerle tanıştığınız ve iş-sosyal ilişkiler trafiğinizin yoğun olacağı bir Kasım ayı sizleri bekliyor. Ancak bu kadar yoğunluğa rağmen sizin şu savrukluğunuz devam edeceğe benziyor. Bu durum da haliyle sağlığınızı etkileyebilir dikkat! Aile içi sıkıntıları çözüme ulaştırmak için ay sonuna kadar uğraşacağınız yorucu bir tempoya daha giriyorsunuz. Belki bir ev değişikliği de olabilir. Gelecekle ilgili birçok planınızla ilgili somut adımları bu ay atmış olacaksınız. İş fırsatları karşınıza çıkacak. Üzgünüz hala aradığınız aşk kapıyı çalmıyor…

Aralık Ayı Akrep burcu yorumu

Sevgili Akrepler için yine mücadele dolu bir ay başlıyor. İş ve aile hayatlarında ilerlemeler yaşayacak olan Akreplerin bu Aralık ayında güç toplayacaklarını ve kendilerini atılımlar için daha hazır hissedecekleri bir döneme girdiklerini belirtelim. Ancak ilişkilerinizde objektifliğe dikkat etmenizde ve biraz duygu düşüncelerinizde asi tavrınızdan vazgeçmeniz gerekiyor. Dolunay sizin için özellikle aileniz ve finansal konularla ilgilenmeniz gerektiğini söylüyor.

***

Sevgili Akrepler Kasım ayı boyunca kendinizi sevdiğinize çok daha doğru ve yalın bir biçimde ifade etme şansına sahip olacaksınız. Yükselen Akrepler özellikle ilişkiler alanında çok mutlu olabilecekler. Maddi açıdan da daha rahat bir döneme girdiğinizi müjdeleyelim ve iş ile ilgili kısa seyahatlerin de sizi beklediğini belirtelim. Dolunay Boğa burcundayken maddi açıdan fırsatlar sizin için açılacak. Belki yeni bir taşınmaz alabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise iyimser gelişmeler göze çarpıyor. Bu ay özellikle yeni bir imaj oluşturmak için de kendinize zaman ayırabileceksiniz.

Aralık Ayı Yay burcu yorumu

Sevgili Yaylar yine ince eleyip sık dokuyacağınız bol bol gelecek planlamaları ve stratejileri yapacağınız bir Aralık ayındayız. Kendinizi özellikle mesleki eğitim konusunda geliştirme çabalarınız bu dönem yoğunluk kazanacak. Kişisel ilişkilerinizde biraz daha derin düşünmenizi öneriyoruz. Özellikle kardeşlerinize daha fazla ayırmanızda yarar var. Ayın ikinci yarısından sonra para akışınız hızlanacak.

***

Sevgili Yaylar uzun süredir yaşadığınız olumsuzluklardan Güneş Neptün açısı etkisiyle kurtulacağınızı belirtelim. Özellikle iş hayatınızda daha mantıklı ve somut adımlar atacağınızı ve bu adımların olumlu bir şekilde sonuçlanacağını söyleyebiliriz. Dolunay Boğa burcunda gerçekleştiğinde iş hayatında yeni imzalar ve yeni fırsatlar kapınızı çalabilir. Bu dönemde aile hayatınızla ilgili belli başlı bazı problemlerinizi de masaya yatıracağınız bir süreç başlıyor. Ancak Kasım ayı ile birlikte bakış açınızın da daha olumluya dönmesiyle birlikte işleriniz ve duygularınız da pozitif bir seyir izleyecek. Sinir sisteminizi korumanız için bu bakış açınızı kaybetmemeniz gerekiyor. Yurt dışı bağlantılı işler de gerçekleştirebilirsiniz.

Aralık Ayı Oğlak burcu yorumu

Sevgili Oğlaklar sizi üzmek istemezdik ancak bu ay özellikle alacağınız ödemeler için ayın ikinci yarısını beklemeniz gerektiğini belirtelim. Yeni kazanç yolları bulmak için arayışlara geçebelirsiniz. Günlük hayatınızda ilişkilerinizde iletişim ağını güçlendirmeniz gerekiyor. Biraz gayret diyoruz. Eğer gücünüzü doğru zamanda doğru şekilde kullanmayı başarırsanız para konusunda yaşayacağınız kayıpları telafi edebilirsiniz. Ayın sonunda ise sizin yeniden küllerinizden doğmanız için işaretler ortaya çıkacaktır..

***

Sevgili Oğlaklar ayın ilk günü için size malasef iyi haberler veremiyoruz. Özellike ayın ilk yarısında aile içi sıkıntılar ve tartışmalar yaşayabilirsinitz. Ardından yaşayacağınız sıkıntılı süreç sağlıkla ilgili sorunlara da yol açabilir. Bu durum ayın ikinci yarısında da devam edeceğe benziyor. Ailevi konularda üzücü haberler yaşamakla birlikte yaşayacağınız duygusal travmaları çözmek için kendinizle baş başa kalmanız gerekebilir. Ayın son haftasında ise zihniniz daha berrak bir şekilde hayata kaldığınız yerden devam edeceksiniz. Kişisel gelişim, felsefe, şifa teknikleri ile ilgili konularda yapacağınız çalışmalar size iş ve özel hayatınızda kazanç olarak geri dönebilir.

Aralık Ayı Kova burcu yorumu

Sevgiil Kovalar hedef ve amaçlarınıza ulaşmada tek engel sizsiniz, biliyorsunuz değil mi? Haydi daha kararlı olun ve daha ciddi adımlar atmaya başlayın. Ayın 11’i ile 20’si arasında yoğun bir sosyal iletişim dönemine giriyorsunuz. Bu dönemde özellikle ailenizle hoş vakitler geçirme şansı yakalayacaksınız. İsteklerinizi açık yüreklilikle ortaya koyarsanız Dolunay da size olumlu gelişmeleri hediye edecektir..

***

Sevgili Kovalar, bu ay size mutlu haberler geliyor. Ayın ilk günlerinde ailenizle yaşayacağınız paylaşımlar aya daha dinç ve mutlu başlamanızı sağlayacak. Finansal konularda ayın ortalarına doğru biraz bütçe planlama hatalarından kaynaklı sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Bu dönem özellikle paranızı riske edecek yatırımlardan kaçınmalısınız. Ayın son günlerinde ise sizinle ilgili sizin dışınızda oluşacak gelişmeler canınızı sıksa da siz bunun üstesinden gelmeyi başaracaksınız. Yine de huzuru kendi ailenizde bulacağınızı vurgulayalım. Yeni bir iş ve fırsat kapısı da bu ay sonunda açılabilir.

Aralık Ayı Balık burcu yorumu

Ve duygusal Balıklar… Ayın ilk yarısı zamanınızın çoğunu aileniz ve çocuklarınız alacak. Özel yaşamınızdaki denge ile iş hayatınızda da olumlu gelişmeler sizi bekliyor olacak. Gelecekle ilgili somut planlar yapmaya ve hedefler belirlemeye bu Aralık ayında başlıyorsunuz. Dolunay sizin için değişim zamanı geldiğini haber veriyor. Özellikle bağlantılarınızda daha derin ilişkilere girmeli ve ısrar etmelisiniz.

***

Sevgili Balıklar Kasım ayı boyunca iş hayatınızla ilgili bazı gelişmeler olabilir. İş seyehatlerinin yine yoğun olduğu bir döneme giriyorsunuz. Kariyerinizle ilgili olumlu gelişmeler, aile yaşantınızı da olumlu etkileyecek ve uzun süren parasal sıkıntılardan nihayet kurtulacaksınız. Ancak yoğun tempoya dalarak kendinizi ihmal etmeyin sakın. Özellikle mevsim değişikliğinin yoğun yaşandığı Kasım ayında sağlığınıza çok daha özen göstermeniz gerekiyor. Yine sosyal ilişkilerde çok mutlu ve aktif bir döneme giriyorsunuz. Hayatınıza yeni bir aşk girebilir. İlişkiniz farklı bir boyuta da taşınabilir.

loading...


Etiketler: 2016 Aralık Ayı Burç Yorumları Aralık Burç Yorum

BU YAZIYI PAYLAŞ

BENZER YAZILAR

Günlük Burç Yorumunuz 27 Aralık Pazar

Yıldızlar bugün size nasıl enerji verecek? İşte günün genel yorumu Devamı

Terazi Burcu Ocak Ayı Yorumu

Teraziler için Ocak Ayı Nasıl Geçecek? Devamı

Oğlak Burcu Ocak Ayı Yorumu

Oğlaklar için Ocak Ayı Nasıl Geçecek Devamı


YORUMLAR (0) Onay Bekleyen (0)

Bu yazıya ait yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın.

YORUM YAZ

guvenlik

Editörün Seçtikleri

Doğum Çatlaklarını Nasıl Önleyebiliriz?

Doğuma kadar olan süreçte derinin gittikçe gerilme...


Harun Kolçak Hayatını Kaybetti

Bir süredir prostat kanseri tedavisi gören ünlü şa...


Arabanın vurup kaçtığı hayvanın içinden bir el dışarıya uzandı...

Arabanın vurup kaçtığı hayvanın içinden bir el dış...


Bize Yılda Yarım Kilo Böcek Yediriyorlar !

Uzmanlar işlenmiş gıdalarla yılda 500 gram böcek y...


Sıvı Sabunlardaki Gizli Tehlike! Dünya Genelinde Yasaklanıyor

Pek çoğumuz antibakteriyel sıvı sabunların daha h...


Bumerang - Yazarkafe
Site Hakkında

Biz kadınlar ve yaşadıklarımız. Bu olgu bizi kadınlara yönelik bir blog hazırlmaya itti. Kadınların yaşamlarının her noktasında ihtiyaç duyabilecekleri püf noktaların birleştiği bir platform olsun istedik ve başladık çalışmaya. Sitemizde ekli olan tüm makaleler bilgi amaçlıdır. Denemek tamamen kullanıcıyı ilgilendirir ve deneme sonucunda oluşabilecek hiç bir zarardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Copyright © 2015 | Kadınlar,Diyet,Obozite ve Sağlıklı Yaşam Makaleleri İle Bilgilendirmede Bulunan Sitemizin Tüm Hakları Saklıdır. Hiçbir içeriğimiz izinsiz kopyalanamaz - www.kadinve.com