Tüm Çiftlerin Çok İyi Bildiği 5 Enteresan Kavga Sebebi ve Çözümleri
  • Anasayfa
  • Aşk
  • Tüm Çiftlerin Çok İyi Bildiği 5 Enteresan Kavga Sebebi ve Çözümleri

Tüm Çiftlerin Çok İyi Bildiği 5 Enteresan Kavga Sebebi ve Çözümleri

Çoğu zaman bir hem cinsimiz ile dertleşirken anlarız ki aslında ilişkilerde hemen hemen aynı problemleri yaşamaktayız. Küçük kavga sebepleri de yine enteresan şekilde aynı sebeplerden kaynaklı. İşte tüm çiftlerin okurken aynen diyeceği kavga sebepleri ve örnek çözümler.


Tüm Çiftlerin Çok İyi Bildiği 5 Enteresan Kavga Sebebi ve Çözümleri

İlk örneğimiz biz hijyenik hanımların en çok titizlendiği yer olan tuvaletlerde yaşanıyor. Hepinizin başını sallayarak şu an beni onayladığınızı biliyorum. Temel sorunlarımızdan biri klozet kapağının açılması ve kapanması gereken durumların erkeklerden tarafından dikkate alınmaması. Buna önerebileceğimiz çözüm ise çok basit erkekler tuvaleti genelde ayakta kullandıkları için en azından alışana kadar tam karşısına bir uyarı metni çıktısı alarak yapıştırabilirsiniz.

İknici kavga nedenimiz ise birazda bizden kaynaklı. Her ne kadar kabul etmesekte hemen hemen her kadının ayakkabılara ilgisi biraz fazladır. Sürekli yeterli ayakkabımızın olmadığını düşünerek yenisini almamız gerektiği psikolojisi bizi önlenemez bir alışveriş çılgınlığına doğru sürükler. Ve bazen de haklı olarak aile ekonomimizi düşünen beylerimiz bu konuda problem yaratabilirler. Benim bu konuda önerim ise yetmediğini düşündüğünde daha zor durumda yaşayanları getir aklına.

Artık klasikleşmiş ve yine biz kadınların takıntılı zolduğu bir konu ise diş macunun ortadan sıkılma durumu. Bu konu artık hemen hemen her mecrada yeterli derecede dillendirildiği için üzerine daha fazla yazmak istemiyorum.

İşte popüler kavga sebeplerinden biri daha. Kadının akşam sofraya koyduğu yemeğin beğenilmemesi.Burada biz kadınlar bütün günün yorgunluğun üzerine uğraşarak yaptığımız yemeklerimizin beğenilmemesine çok takılırız. Erkekler ise bütün gün süren yorgunluklarının üstüne ağızlarının tadına göre yemek isterler. Bunun tek bir çözümü var erkekler tarafından eşlerine duyulan saygının daha yüksek seviyede olması.

Son sebebimiz ise erkeklerin bunu hepsi için genellemek çok mümkün olmasada bir çoğunun özellikle iş dönüşü kıyafet ve yine özellikle çorap dağınıklığı. Çıkardıkları yere bırakılan kıyafetler akşama kadar koşuşturmuş biz kadınlar için bazen son nokta olabiliyor ve bir anda patlayabiliyoruz. Bunun çözümü erkeklere bu alışkanlığı kazandırabilmek için sürekli onların toplamasını sağlamak. Eğer siz toplarsanzı bu bir süre sonra göreviniz olur unutmayın.

loading...


Etiketler: ilişkilerde kavga çift kavgaları kavga sebepleri

BU YAZIYI PAYLAŞ

BENZER YAZILAR

Eşinizi Nasıl Mutlu Edebilirsiniz?

Günlük hayatın koşuşturmasında hepimiz birbirimizi ihmal ediyoruz. Ancak söz konusu olan eşimiz ise ... Devamı

11 Kasım 2016 Günlük Burç Yorumları

İşte günlük burç yorumları; Devamı

Bir Kısa Hikaye - Gerçek Sevgi

Kadın 32 yaşında güzel bir bayandı ve eşi oldukça yakışıklı bir deniz subayıydı Bundan bir kaç ay ön... Devamı


YORUMLAR (0) Onay Bekleyen (0)

Bu yazıya ait yorum bulunamadı. İlk yorumu siz yapın.

YORUM YAZ

guvenlik

Editörün Seçtikleri

Günlük Burç Yorumu

28 Mart Salı Günlük Burç yorumu


Mart Ayı Burç Yorumları

İşte Burçlar İçin Mart Değerlendirmesi


Günlük Burç Yorum 9 Şubat Perşembe

Günlük Burç Yorum 9 Şubat Perşembe


Çocuklarda Üst Solunum Yolu Rahatsızlıkları

Solunum yolları, burnumuzun ucundan akciğerlerdeki...


Günlük Burç Yorum 8 Şubat

Günün Astrolojik Olarak Genel Değerlendirmesi Sizl...


Bumerang - Yazarkafe
Site Hakkında

Biz kadınlar ve yaşadıklarımız. Bu olgu bizi kadınlara yönelik bir blog hazırlmaya itti. Kadınların yaşamlarının her noktasında ihtiyaç duyabilecekleri püf noktaların birleştiği bir platform olsun istedik ve başladık çalışmaya. Sitemizde ekli olan tüm makaleler bilgi amaçlıdır. Denemek tamamen kullanıcıyı ilgilendirir ve deneme sonucunda oluşabilecek hiç bir zarardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Copyright © 2015 | Kadınlar,Diyet,Obozite ve Sağlıklı Yaşam Makaleleri İle Bilgilendirmede Bulunan Sitemizin Tüm Hakları Saklıdır. Hiçbir içeriğimiz izinsiz kopyalanamaz - www.kadinve.com